Nyitvatartás: hétfő-csütörtök: 7:30-16:15, péntek: 7:30-15:00

GPS: 47.4283707, 18.9639006

Küldjön üzenetet!

Telephely: Törökbálint hrsz. 0152/12.

Tel.: +36 23 430-561

E-mail: isoglobe@isoglobe.hu

Elérhetőségeink

Központi telephely

Telephelyünk: 2045 Törökbálint hrsz. 0152/12., volt Mechanikai Művek területén
(GPS: 47.4283707, 18.9639006)
Útvonaltervezés

Ügyfélszolgálat: +36 23 430-561

Számlázási cím: 2040 Budaörs, Vasút u. 9.
Postázási cím: 2041 Budaörs, Pf. 211.
Tel.: +36 23 430-561
Mobil: +36 20 268-0351
E-mail: isoglobe@isoglobe.hu
Rendelésfelvétel: titkarsag@isoglobe.hu

Munkatársaink

Ügyvezető: Kaminszki Zoltán
E-mail: kaminszkiz@isoglobe.hu
Kereskedelmi vezető: Nagy Gábor
Tel.: +36 20 943-0561
E-mail: nagyg@isoglobe.hu
Raktárvezető: Kaczur László
Tel.: +36 20 965-9486
E-mail: kaczurl@isoglobe.hu
Területi képviselő: Bárányos Roland
Tel.: +36 20 975-3829
E-mail: baranyosr@isoglobe.hu
Területi képviselő
Budapest, Észak- és Nyugat-Magyarország:

Udvardi Károly
Tel.: +36 20 398-3383
E-mail: udvardik@isoglobe.hu
Marketing, irodavezető: Gálosné Frey Mónika
Tel.: +36 20 390-7143
E-mail: marketing@isoglobe.hu
Pénzügyi vezető: Sámson Éva
Tel.: +36 20 965-7550
E-mail: penzugy@isoglobe.hu

Debreceni telephely

Cím: 4030 Debrecen, Híd u. 2-4. (DMM udvara)
Tel.: +36 52 530-582
Mobil: +36 20 341-6033
Telephely- és gyártásvezető: Hegymegi László
Tel.: +36 20 209-5850
E-mail: hegymegil@isoglobe.hu
Kereskedelmi vezető: Gaál György
Tel.: +36 20 341-6033
E-mail: debrecen@isoglobe.hu